Звітсільського голови за 2019 рік

 

ЗВІТ

Гарасимівського сільського голови

за період роботи за  2019 рік

Відповідно до положень Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації» на  Ваш  розгляд виношу  звіт сільського  голови  по діяльності Гарасимівської сільської ради за    2019 рік.

Найголовнішим суб’єктом  діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота Гарасимівської сільської ради і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева самоврядність. Без цього  неможливий  розвиток населеного  пункту громади, інтереси яких представляє сільська  рада.

Як і у попередні роки, робота  сільської  ради проходила у час насичений складними суспільно-політичними подіями  в  країні, непростою  соціально-економічною  ситуацією викликаною фінансово-економічною кризою, антитерористичною операцією  на сході  України.  Як  орган  місцевого  самоврядування  ми  не  відступали від  зазначених законодавством принципів закон*ості, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів.

Вся  наша  діяльність будувалась та будується планово. Головною  формою  роботи  була  і залишається сесійна діяльність. Відбулося 6 пленарних  засідань,  а також проведено 12 засідань виконавчого комітету. Прийняття цих рішень сприяло оперативному  розгляду  питань, які  потребували  вирішення виключно  на  пленарних  засіданнях, протягом  2019 року. До порядку денного питання як  правило, виносились  заздалегідь,  але  деколи  мало  місце недостатнє  обґрунтування, необхідності  розгляду  того  чи  іншого  питання, відсутність  пояснювальних  записок і т.д.,  що  зволікало  їх  попередній  розгляд і опрацювання, впливаючи на  своєчасне доведення  матеріалів  до  депутатів. У центрі  уваги  знаходились і  знаходяться  питання  покращення рівня  життя  людей громади, поліпшення  фінансового  стану,  економічної  та  соціальної  політики  в територіальній громаді.

Працівниками  сільської  ради розроблено  та затверджено сесіями  сьомого скликання ряд програм:

 • План соціально-економічного та культурного розвитку села Гарасимів  на 2019 рік;
 • Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення в с.Гарасимів на 2020 рік;
 • Програму благоустрою населеного пункту   на 2018-2020 роки;

 

 • Програму відзначення державних, професійних та сільських свят, ювілейних дат, здійснення святкових представницьких та інших заходів  в с.Гарасимів  на 2017-2020 роки;

 

 Протягом звітного періоду на підставі зазначених програм:

 • розроблено  та реалізовано робочий проект та затверджено проектно - кошторисну  документацію на «Капітального ремонту дорожнього покриття  Лука-Коломия  на участку с. Гарасимів »;
 • розроблено робочий проект та затверджено проектно - кошторисну  документацію на «Капітального ремонту  пішохідного переходу через річку Хотимирська»;
 • розроблено робочий проект та затверджено проектно - кошторисну  документацію на «Капітального ремонту  опоргної стінки дороги біля дитячого садіка;
 •  в Гарасимівській загальноосвітній школі проведені роботи по заміні системи опалення та встановлення нових сучасних газових котлів 
 • в лікарській амбулаторії проведені роботи по заміні вікон та дверей на суму 200 тисяч гривень
 • в дитячому садку «Росинка» проведено роботи по заміні вікон на другому поверсі та замінено всі двері на суму 300тисяч грн..
 • закуплено та вручено учням школи дітям в садку та всім працюючим  солодкі новорічні подарунки за кошти місцевих підприємців ФГ «Кадуб керівник Павлик М.М. ,ТзОВ «Агрофірма «Добробут Прикарпаття»;
 • на оплату за газ для опалення амбулаторії та приміщення сільської ради витрачено 23945 грн

 

 • на оплату за спожиту активну електроенергію вуличного освітлення за звітній період витрачено – 20792 грн.

 

 • проводилися заходи по благоустрою території населеного пункту: підсипка місцевих доріг власним каменем, благоустрій території біля адмінбудівель і придорожніх смуг.

 

З метою мобільності здійснюється оформлення різних видів державної соціальної допомоги, за якою звернулося 410 осіб, з них: субсидії -158 сімей.

 З метою отримання даних, щодо точної кількості домогосподарств, які знаходяться на території сільської ради,  у т.ч. особистих селянських господарств, і площі землі,  що знаходиться в  користуванні жителів ведеться погосподарський облік дворів, який не має терміну зберігання;

Станом на 01.01.2020 року нараховується 570 домогосподарств в яких проживає 1195 осіб. За 2019 рік народилося в селі 8 дітей померло -30 чоловік, виписались – 7 осіб, зареєструвались – 6 осіб.

На території села проживає 75 одиноких та одиноко-проживаючих громадян похилого віку, 33 одиноким надається допомога робітниками Тлумацького тер центру. На індивідуальному постійному догляді перебуває більше 40 осіб, яким виповнилося 80 років.

На військовому обліку в Гарасимівській сільській раді станом на 01.10.2019 року перебуває 226 осіб, що зареєстровані на території сільської ради, з них:

 • жінок – 8;
 • офіцерів – 5;
 • солдатів, сержантів запасу – 186;
 • призовників – 35.

 Під час весняного та осіннього призову викликалось 26 осіб, з яких відправлено у військові частини 2 особи.

 

          Культурно-масові заходи проводяться в селі до кожного урочистого свята учасниками художньої самодіяльності, драматичного гуртка Народного дому та Гарасимівської загальноосвітньої школи, з підготовою спеціалістами  - працівниками Народного дому та вчителями школи.

 

Логін: *

Пароль: *